ImpressumJeżeli masz ochotę napisać do autora aby podzielić się z nim swoimi wrażeniami po obejrzeniu tych stron, wyrazić słowa konstruktywnej krytyki lub zamówić wybrany tomik poezji z dedykacją i autografem autora, nie krępuj się i nie zwlekaj, napisz na podany poniżej adres mailowy.


Wiersze, fotografie, filmy oraz inne publikacje zamieszczone na stronach blogu są chronione prawem autorskim. Przetwarzanie i powielanie jakichkolwiek elementów tekstowych, graficznych i dźwiękowych znajdujących się na tej stronie bez pisemnej zgody Waldemara Kostrzębskiego jest zabronione.
                                                 Copyright© 2014 Waldemar Kostrzębski

Zachęcam wszystkich do komentowania publikowanych tu treści. Osoby niezalogowane np. w Google lub nieposiadające własnej strony internetowej, mogą komentować bez konieczności logowania się lub rejestracji; wystarczy po wpisaniu komentarza wybrać opcję: skomentuj jako anonimowy i wysłać. Niemniej, komentarz anonimowy oznacza tylko, że komentująca  osoba jest aktualnie niezalogowana w internecie; dlatego do dobrego tonu należy, aby komentator podpisał swój komentarz, najlepiej imieniem i nazwiskiem lub tylko imieniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz